Güçlendirme İşlemleri

Epoksi zemin kaplamaları yapan firmamız güçlendirme işlemleri konusunda da yardımcınızdır. Kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde zeminlerde çatlak oluşumu görülebilir. Buna bağlı olarak beton içerisine su sızabilir, beton içerisinde bulunan demir gibi tutucu malzemelerin çürümesine neden olabilir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında hasarın ilerlemesini önlemek için zemin güçlendirme işlemleri yapılmalıdır. Epoksi çatlaklar arasına girerek suya geçit vermeyecek, koruyucu görev üstlenecektir. Çatlağın üzerine uygulandığı için orayı da pürüzsüzleştirecektir.
Uygulanması son derece pratik olan bu uygulama sonunda zemininiz eskisinden daha dayanıklı hale gelir. Hemen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın zemininizi güçlendirelim!

Zemin Cila İşleri

Aşındırıcı etkileri en aza indirmek, gözenek ve buna bağlı olarak kir birikimini önlemek, kolay temizleme imkanı sunmak, yüzeyi daha dayanıklı ve sert yapmak için zemin cila işlemleri yapılır.
Bu işlem sonucunda zemin pürüzsüzleşerek estetik bir görünüme kavuşur. Kimyasal ve mekanik etkilere dayanıklı hale gelir. Zemin üzerindeki kirler daha kolay görünür, bu sayede kısa sürede müdahale edilebilir.
Firmamız Ankara epoksi zemin cila işleri konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Zemin Temizlikleri

Epoksi ve poliüretan kaplama uygulanan zeminlerin belirli periyodlarla temizlenmesi gerekir. Bu sayede zeminde oluşan kirlenmeler kalıcı hale gelmeyecektir. Bu işlem için su bazlı konsantre bir temizleyici kullanılmaktadır. İçeriğinde yüksek oranda bulunan alkali ve yağ çözücüler sayesinde zorlu kirlerde bile etkilidir.
Epoksi zeminim Ankara zemin temizlik işlerinizi yapmak için bir telefon uzağınızdadır!

Spor Salonu Kaplamaları

Epoksi zeminim olarak ilk öğretim okulları, liseler ve üniversitelerin spor salonu kaplamalarını yapmaktayız. Mekanınıza uygun renk ve tasarımı seçebilir, estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Düşük kaplama kalınlığı sayesinde zemininiz yükselmeyecektir. Zemininiz top sektirilmesine, koşmaya ve tere dayanıklı hale gelecektir. Spor salonu kaplama hizmetimiz için bizimle iletişime geçiniz!

Su Yalıtım Uygulamaları

Sürekli suya ve klora maruz kalan havuzların dayanıklılığını artırmak için epoksi kaplama uygulamaları önemlidir. Bu sayede havuzunuz çok daha şık bir görünüme kavuşacaktır. Kaplama sonrası havuzu temizlemek de daha pratik olacaktır.

Tüm Türkiye’de su yalıtım uygulamaları kapsamında havuz zemini kaplama hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra temel ve beton yüzey , bahçe, teras ve balkonlarınızın su yalıtımına uygun hale gelmesini sağlamaktayız. Oteller, yapay göletler, spor salonları ve eğitim merkezlerinde kalıcı çözümler sunmaktayız. Su yalıtım uygulamaları yaptırmak için bizimle iletişime geçin!

Zemin Kaplama Uygulamaları

Zemin kaplama uygulamaları epoksi ve poliüretan malzemelerden yapılmaktadır. Epoksi kaplama sert zeminlere uygulandığında daha dayanıklı olmaktadır. Bu nedenle kaplama yapılacak zemine ilk önce astar uygulanır. Zeminin durumuna göre tek ya çift kat astar uygulanabilir. Sonraki aşamada müşterinin seçtiği renkli kaplama zemine uygulanır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kuruma süresince zemine temas edilmemesidir.

Zemin kaplama hizmeti veren firmamız istediğiniz alanda titizlikle çalışır. Her türlü talebiniz dikkatle dinlenir ve kaplamanın istediğiniz gibi olması sağlanır. Zemin kaplama uygulamaları yaptırmak için bizimle iletişime geçin!

Poliüretan Uygulamalar

Kaliteli hizmet anlayışımızla farklı alanlarda poliüretan uygulamalar yapıyoruz. Poliüretan kaplanan zeminler yumuşak ve elastik bir yapıya sahiptir. Bu sayede darbeleri absorblama ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. -30 derece ortamlarda bile bozulmadan kalabilir. Soğuk hava depoları gibi sıcaklıkların düşük olduğu alanların kaplanmasında tercih edilir.

Laktik aside karşı dayanıklı olduğu gözlenen poliüretan, süt ve süt ürünleri üretimi yapılan alanlarda kullanılmaktadır. Poliüretan uygulamalar yapmak için deneyimli olmak gerekir. Çünkü sertleştirici karıştırıldıktan sonra tepkimenin bitti süre kısadır. Bu sayede kemikleşme daha kısa sürede olacaktır. Bu durum müşteriler için tercih sebebi olmaktadır. Poliüretan uygulamalar yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.